Wybrany wątek opinii
@le-karz - W/g Pana Sadowskiego powstanie trwało do 2 września -- tak usłyszałem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Dokładnie a 18 września wreszcie pozwolono na ładowanie samolotów w zsrr
Do moderacji
Odpowiedz
0
0