Wybrany wątek opinii
Od Fabrycznej (czyli de facto, od stacji paliw) a to już jest al. Grunwaldzka :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
De facto nie znam go ????????
Do moderacji
Odpowiedz
0
1