Wybrany wątek opinii

Od Fabrycznej (czyli de facto, od stacji paliw) a to już jest al. Grunwaldzka :)
Ciekawski (2019.07.31)
De facto nie znam go ????????
bigos315 (2019.08.01)
Powrót do komentarzy