Wybrany wątek opinii

Chodzi o to żeby ziemia wyschła rolnik nie mógł nic posadzić . Wtedy wmówią wszystkim że była susza i musimy kupować zagraniczne jedzenie . Ot cała filozofia.
Jamaleg (2019.07.31)
Dokładnie, najpierw przez głupie decyzje doprowadzą do suszy na tych polach, a potem będą wypłacać odszkodowania, to po co gadają o retencji o zatrzymywaniu wody i przeciwdziałaniu suszy?
Zen (2019.07.31)
Powrót do komentarzy