Wybrany wątek opinii

Fajnie. .. jest tylko jedno ale. .. .. ale nie napisaliście gdzie !
mikey (2019.07.26)
Zanim dasz komentarz przeczytaj wcześniej ze zrozumieniem tekst baranie z elblaga ????
Oj oj elblagi (2019.07.27)
Powrót do komentarzy