Wybrany wątek opinii
@koliński ty ści. .wo zacznij chwalić tamten UB
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@wredny_typ - po co się pisowcy wyrażasz? Wszak teraz też mamy, ,dublowanie, ,rzeczywistości!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0