Wybrany wątek opinii

@koliński ty ści. .wo zacznij chwalić tamten UB
wredny_typ (2019.07.18)
@wredny_typ - po co się pisowcy wyrażasz? Wszak teraz też mamy, ,dublowanie, ,rzeczywistości!
(2019.07.18)
Powrót do komentarzy