Wybrany wątek opinii

Z widokiem jak ze zdjęcia to my elblążanie jesteśmy na bieżąco. Patrz amfiteatr, basen, punkt widokowy w Suchaczu etc.
(2019.07.16)
Nic dodać nic ująć
Z i e l a r z (2019.07.16)
Powrót do komentarzy