Wybrany wątek opinii

Od kilku lat czytam Portel z dalekiej Australi i smutek mnie ogarnia kiedy ogladam takie obrazki z mojego miasta, ta muszla prosi sie o natychmiastowy remont, podobnie jak amfiteatr, basen.,stadion, - czy wlodarzom tam w ratuszu nie wstyd za tak ogromne zaniedbania,te obiekty to prawie ikona Elblaga.Przy takiej trosce,za kilka lat juz nikt nie bedze wiedzial o ich istnieniu, a szkoda bo to ciekawe wspomnienia ,ale i juz historia ktora chce zatrzec czas i urzednicy zUM
Kangur 50 (2019.07.15)
@Kangur 50 - Zanim coś napiszesz, weź do ręki słowniczek ortograficzny.
(2019.07.15)
Powrót do komentarzy