Wybrany wątek opinii
Tak to prawda ludzie nie wiedzą kim są skąd pochodzą ich dziadkowie którzy tu przybyli typowe postkomunistyczne i ateistyczne miasto bez tożsamości narodowej. Typowo lewacka mieścina która kocha nowoczesną postepowość, w której 80% mieszkańców tęskni za tym co było kiedyś ale to już nie wroci. Ludzie wredni zawistni zazdrosni. Miasto zatrzymało się w latach 90tych i niszczeje z powodu nieudolnie wybieranych władz czyli układu komuszo biznesowego atrakcje turystyczne miasta zarastają lasem a mieszkańcy dalej wybierają leśnych dziadów do koryta i sami się przyczyniają do upadku miasta nic dziwnego że Olsztyn ma gdzieś Elbląg a Gdańsk nie chce elbląskiego ukladu. Bareja wiecznie żywy w tym mieście absurdu. Stan umysłu aż się zygac chce
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Niestety to prawda, komusze miaste. To co sie tu dzieje to wina czerwinych lesnych dziadiw, co wybieraja czerwonych.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0