Wybrany wątek opinii

Tak to prawda ludzie nie wiedzą kim są skąd pochodzą ich dziadkowie którzy tu przybyli typowe postkomunistyczne i ateistyczne miasto bez tożsamości narodowej. Typowo lewacka mieścina która kocha nowoczesną postepowość, w której 80% mieszkańców tęskni za tym co było kiedyś ale to już nie wroci. Ludzie wredni zawistni zazdrosni. Miasto zatrzymało się w latach 90tych i niszczeje z powodu nieudolnie wybieranych władz czyli układu komuszo biznesowego atrakcje turystyczne miasta zarastają lasem a mieszkańcy dalej wybierają leśnych dziadów do koryta i sami się przyczyniają do upadku miasta nic dziwnego że Olsztyn ma gdzieś Elbląg a Gdańsk nie chce elbląskiego ukladu. Bareja wiecznie żywy w tym mieście absurdu. Stan umysłu aż się zygac chce
Gość36 (2019.07.13)
Niestety to prawda, komusze miaste. To co sie tu dzieje to wina czerwinych lesnych dziadiw, co wybieraja czerwonych.
(2019.07.15)
Powrót do komentarzy