Wybrany wątek opinii

Coś wspaniałego. Pani Karolino dziękujemy!!!!!
(2019.06.29)
Bardzo ładna kobieta, chętnie umówię się na kawę :)
Tomasz 85 (2019.06.29)
Powrót do komentarzy