Wybrany wątek opinii

masz rację: najlepiej ogrodzić betonem swój dom, wstawić kraty w okna, spuścić ostre psy i oglądać telewizję, a jak sąsiad ma niepolskie nazwisko to go pogonić psami. A w razie kłopotów???
(2019.06.26)
Przecież tak wygląda większość domów w Polsce.
(2019.06.26)
Powrót do komentarzy