Wybrany wątek opinii
Koniec roku szkolnego NIC uczniowie nie powinni dawać nauczycielom za strajk.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
Ja nic nie potrzebuje. Sama sama sobie kupię czekoladę.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0