Wybrany wątek opinii

Koniec roku szkolnego NIC uczniowie nie powinni dawać nauczycielom za strajk.
(2019.06.15)
Ja nic nie potrzebuje. Sama sama sobie kupię czekoladę.
N-l (2019.06.15)
Powrót do komentarzy