Wybrany wątek opinii

(Foto nr. 18) Łooo panie, a kto to panu tak spier***? Schody na wysokości okien?
sssfgb (2019.06.13)
Cepie,to wpusty na trybuny mechaniku albo piekarzu...
(2019.06.24)
Powrót do komentarzy