Wybrany wątek opinii
Chyba od gdanskiej przemyslowki,Bo taka w latach 60 dzialala w Elblagu m.in. na terenie ZAMECH.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Tak...to ta firma... budowaliśmy Zamech...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0