Wybrany wątek opinii

Bardzo ładna uroczystość. Jestem mile zaskoczona. Mądrze i radośnie!
Gość33 (2019.06.04)
Ale pani jest naiwna jak młoda gaska
Edekk (2019.06.04)
Powrót do komentarzy