Wybrany wątek opinii

Pewnie sama młodzież z Kodu się bawiła.
Kilimandżaro (2019.06.04)
@Kilimandżaro - KODowcy to mieli żałobę tego dnia.
(2019.06.04)
Dlaczego? Przecież to rocznica ich sukcesu. To wtedy komuna upadła na cztery łapy.
VN (2019.06.04)
Powrót do komentarzy