Wybrany wątek opinii
Pewnie sama młodzież z Kodu się bawiła.
Do moderacji
Odpowiedz
10
24
@Kilimandżaro - KODowcy to mieli żałobę tego dnia.
Do moderacji
Odpowiedz
0
11
Dlaczego? Przecież to rocznica ich sukcesu. To wtedy komuna upadła na cztery łapy.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2