Wybrany wątek opinii
Oby ta ,,selekcja naturalna,, nie dotknela nikogo z Twojej rodziny!Debilne okreslenie i raczej nie na miejscu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Nie kiedy nalezy uzyc dosadnego okreslenia,aby mlodosc zrozumiala co nieco.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
0
1