Wybrany wątek opinii

Oby ta ,,selekcja naturalna,, nie dotknela nikogo z Twojej rodziny!Debilne okreslenie i raczej nie na miejscu.
Mm (2019.06.04)
Nie kiedy nalezy uzyc dosadnego okreslenia,aby mlodosc zrozumiala co nieco.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.06.04)
Powrót do komentarzy