Wybrany wątek opinii

Może jeszcze progi zwalniające na drodze ekspresowej do Gdańska?
skmed (2019.06.03)
@skmed - - napisał cytuję: "Może jeszcze progi zwalniające na drodze ekspresowej do Gdańska?" - To bardzo dobry pomysł, bo my na wsiach mieszkający w pobliżu nowej siódemki nie możemy teraz spokojnie spać !!! Pojazdy są słyszalne z co najmniej 2 km nie będę już mówił o motorach zwanych " szlifierkami". Wycięto tysiące drzew ( one tłumiły hałas), podniesiono zdecydowanie jezdnię w stosunku do starej siódemki i teraz mamy tego efekt, czyli nadmierny hałas w szczególności dokuczliwy w nocy.
(2019.06.04)
Powrót do komentarzy