Wybrany wątek opinii

Progi zwalniające na drodze przeznaczonej dla ruchu pojazdów ciężkich, to jest to. A nie lepiej byłoby zaorać odcinki np co 100 m? Postawcie fotoradary i wyślijcie częściej patrole policyjne, to powinno sprawę załatwić. To wymaga jednak zaangażowania sił i środków, przemyślenia sprawy, wypracowania konkretnych planów i grafików, a tego już urzędasy w UM niestety nie potrafią. Powtórzę jeszcze pytanie innych komentatorów: Po co tam, na całej powierzchni, nocne tak gęste oświetlenie? Dla spacerowiczów, czy dla nieodpowiedzialnych motocyklistów. Chcą się zabijać to niech to robią po ciemku.
Kubuś (2019.06.03)
Raczej nikt nie chciał zginac!
Mm (2019.06.03)
Powrót do komentarzy