Wybrany wątek opinii
No ludzie tam scigaczami jezdza I 200/ godz,a widywalem nawet mistrzow jadacym na jednym kole ,a jak dzik lub sarna angle wyskoczy? To z mistrza robi sie dzieciaczek I taki miszczu moze rownie dobrze lotem slizgowym wjechac w spacerowiczow lub rowerzystow I wtedy znicze,krzyze,placz.jestem za progami,jak zwiekszy sie ruch TiR to progi mozna zdemontowac,Bo normally czlowieka nie bedzie bill rekordow pomiedzy ciezarowkami,a KTP juz tak bardzo chce to natiralna selekcja.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
A moze niedzwiedz grizli garbusiarz przesadzasz. Racja ze za szybko jezdza najlepszym rozwiazaniem jest tam zamontiwac kamery i fotoradar.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0