Wybrany wątek opinii

Pomysł super. TIRy 40 ton pod górkę przez progi zwalniające, tylko cymbał z Zawady może wymyśleć takie coś.
bjhlkk (2019.06.03)
@bjhlkk - Nie obrażaj Waćpan Zawady!@!!
exelek (2019.06.04)
Powrót do komentarzy