Wybrany wątek opinii
miasta najnotmalnirj nie stać na sieć tramwajową, jest za droga w utrzymaniu, nikt szanujący się nie chce pracować jako kierujący złomami śmierdzącymi i dziurawymi na stawkach najniższej krajowej, czas to zlikwidować i przestać udawać że miasto stać na tramwaje, nie stać, tak samo jak nie stać na basen odkryty, czerwony szlak w Bażantarni, Górę Chrobrego, normalna oczyszczalnie ścieków, ciepłownie i wszelkie nowinki typu rower miejski , likwidatorzy miasta rodem z postkomuna zjadają już własny ogon aby połączyć tylko dotrwać do emeryturki , to jest ich program gospodarczy dla miasta
Do moderacji
Odpowiedz
22
6
Idz z takimi teoriami. Tramwaj byl, jest i bedzie bez tramwajow nie ma elblaga.
Do moderacji
Odpowiedz
13
1