Wybrany wątek opinii
@mm263 - A bierzesz pod uwagę że być może prokurator o tyle wnioskował i Sąd nie mógł orzec inaczej. G. .. o wiecie i piszecie potem takie bzdury jak wam w telewizji powiedzą czarodzieje z PISu. Wiedza w bibliotekach jest za darmo uczyć się powinniście żeby wstydu sobie nie robić za każdym razem jak zabierzecie głos.
Do moderacji
Odpowiedz
4
8
A co ma PiS do wyroku elbląskiego sądu ? Zastanów się co piszesz. Lewactwo już zaczyna pluć jadem
Do moderacji
Odpowiedz
2
1