Wybrany wątek opinii

Czyli chciał człowieka zabić?Funkcjonariusza wykonującego swoje obowiązki. Mógł sąd tego "biznesmena" jeszcze nagrodzić. Polskie sądy, to kupa śmiechu. A może już tylko kupa.
mm263 (2019.05.22)
@mm263 - A bierzesz pod uwagę że być może prokurator o tyle wnioskował i Sąd nie mógł orzec inaczej. G. .. o wiecie i piszecie potem takie bzdury jak wam w telewizji powiedzą czarodzieje z PISu. Wiedza w bibliotekach jest za darmo uczyć się powinniście żeby wstydu sobie nie robić za każdym razem jak zabierzecie głos.
(2019.05.22)
mm263 - interes masz w tak niskim wyroku czy to ciebie sprawa dotyczy ??? wyrok to kpina a twoja wypowiedz uwypukla tylko, że jest cos na rzeczy. .. będzie sprawa zgłoszona wyżej na "mur beton"
DErw1 (2019.05.22)
Biorę pod uwagę, że prokurator mógł wnioskować nawet o uniewinnienie. Ale to sąd decyduje o wysokości kary. I już były przypadki, że sąd przypalantował delikwentowi więcej, niż chciał tego prokurator. A, jeszcze jedno. W czary i czarodziejów dawno przestałem wierzyć.
mm263 (2019.05.22)
@DErw1 - A ciebie co tak uraziło, to że wytknąłem Tobie braki w edukacji czy to że od razu rozszyfrowałem Twoje upodobania polityczne :D. Zamiast snuć teorie spiskowe, nie trać cennego czasu tylko książkę sobie kup może będzie z tego jakiś pożytek.
(2019.05.23)
Powrót do komentarzy