Wybrany wątek opinii
Rozumiem że rowerzysta był w ruchu tylko nie przepisowo? To pijany kierowca będąc na drodze z pierwszeństwo z powoduje kolizje nie daj Boże wypadek to winny jest ten kierowca który był trzeźwy? Myślę że jest tu jakiś paradox. Noooo ale wielbiciele wykorbien wiedzą wszystko i najlepiej. Powinniście sobie jeszcze te szklane kule z których czytacie te bzdury przykleić szara taśma do kierownicy tzn
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Pijany kierowca nie tylko łamie przepisy tylko łanie również prawo!!! Stad ta subtelna różnica że to on będzie sprawcą! Proponuje wybrać się na kurs doszkalajacy
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Od zawsze wiadomo, że kierowca jadący przepisowo gdy jest pijany - kolizji winny nie jest - ale ... ponosi odpowiedzialność za jadę po alkoholu i ubezpieczyciel sprawcy odmówi wypłaty odszkodowania z OC.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0