Wybrany wątek opinii

Nie jechał przepisowo tzn. Jak tumanie? Bokiem w tył, kołami do góry? Palnik się w ten pusty dzban. Nie zachował szczególnej ostrożności to się zgodzę ale nie jechał przepisowo? Ręce opadają
Muchozol (2019.05.09)
Nie ustąpienie pierwszeństwa - to jest jazda nie przepisowa. Kolizja wypadek przeważnie jest w ruchu czyli podczas jazdy. Więc kierowca jadąc nie zastosował się do przepisu ustąp pierwszeństwa.
(2019.05.10)
Powrót do komentarzy