Wybrany wątek opinii
Panowie w sobotę wszyscy widzimy się na A8,kto nie przyjdzie ten z kondonii. Buli i Gepard razem róbcie ogień na krytej, niech pier***nie ta cała trybuna, będzie pretekst, żeby zrobić nową :) Wszyscy po meczu mają mieć zdarte gardła, emeryci z krytej też mogli by się w końcu włączyć do dopingu, bo słabiutko tam panowie. Ostatni mecz, my damy z siebie wszystko to i piłkarze też. ZKS!!!
Do moderacji
Odpowiedz
11
6
@GolaGolaGolaAGRIKOLA - Ave Olimpia i Legia - damscy bokserzy
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Zamiast na mecz, do książek. Z ortografii nie jesteś najlepszy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0