Wybrany wątek opinii

Panowie w sobotę wszyscy widzimy się na A8,kto nie przyjdzie ten z kondonii. Buli i Gepard razem róbcie ogień na krytej, niech pier***nie ta cała trybuna, będzie pretekst, żeby zrobić nową :) Wszyscy po meczu mają mieć zdarte gardła, emeryci z krytej też mogli by się w końcu włączyć do dopingu, bo słabiutko tam panowie. Ostatni mecz, my damy z siebie wszystko to i piłkarze też. ZKS!!!
GolaGolaGolaAGRIKOLA (2019.05.09)
@GolaGolaGolaAGRIKOLA - Ave Olimpia i Legia - damscy bokserzy
(2019.05.09)
Zamiast na mecz, do książek. Z ortografii nie jesteś najlepszy.
(2019.05.11)
Powrót do komentarzy