Wybrany wątek opinii

Wszyscy na Agrykola! Prezydent fajnie że się też zaangażował może to jakiś początek czegoś większego?
(2019.05.09)
Prezydent z damskimi bokserami olimpii i legii :)))
(2019.05.09)
Powrót do komentarzy