Wybrany wątek opinii

ostatni skok na kase ksienca i kontrolowany w porozumieniu z miastem (Wroblewskim) spadek do 3 ligi, aby miasto mogło obciac dotacje.
(2019.05.09)
Bardzo mozliwy jest taki uklad, ale bardzo bym chcial, zeby zawodnicy pokrzyzowali te plany.
Zefart (2019.05.10)
Powrót do komentarzy