Wybrany wątek opinii
ostatni skok na kase ksienca i kontrolowany w porozumieniu z miastem (Wroblewskim) spadek do 3 ligi, aby miasto mogło obciac dotacje.
Do moderacji
Odpowiedz
7
18
Bardzo mozliwy jest taki uklad, ale bardzo bym chcial, zeby zawodnicy pokrzyzowali te plany.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1