Wybrany wątek opinii
Wszyscy na Olimpię!!! Zawada, Jar, Zatorze, Piechoty, Saperów, Browarna, Grochowska. Wszyscy razem, bez podziałów!
Do moderacji
Odpowiedz
37
5
@Kolega Sonego - A Kamionka tez moźe ? Jak tak to smigam po bilet
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Kolega Sonego - Saperów zawsze jest!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1