Wybrany wątek opinii
Prymas Wyszyński odwiedził Elblag w 1958 roku a nie w 1957 - ( dzień i miesiąc sie zgadza )
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@fotograf - Tak, rzeczywiście w roku 1958.Przepraszam za błąd.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@autor - Kardynał Wyszynski odwiedził także Kr Morska- dwa razy
Czy mogę prosić o podanie dat?
Jedna znam, było to w 1958 r
Dziękuje z góry i pozdrawiam😄
Mój adres: seroczynski. jacek@gmail. com
Do moderacji
Odpowiedz
0
0