Wybrany wątek opinii

Prymas Wyszyński odwiedził Elblag w 1958 roku a nie w 1957 - ( dzień i miesiąc sie zgadza )
fotograf (2019.04.28)
@fotograf - Tak, rzeczywiście w roku 1958.Przepraszam za błąd.
autor (2019.04.28)
@autor - Kardynał Wyszynski odwiedził także Kr Morska- dwa razy Czy mogę prosić o podanie dat? Jedna znam, było to w 1958 r Dziękuje z góry i pozdrawiam😄 Mój adres: seroczynski. jacek@gmail. com
(2021.01.25)
Powrót do komentarzy