Wybrany wątek opinii

Brawo. Nauczyciele powinni brać przykład maja podopiecznych głęboko. Straż to ludzie czynu i poświęcenia nie mogą sobie pozwolić na strajkowanie przez olanie ludzi, a kokosow nie zarabiają. Moje dzieci biorą przykład z nauczycieli również ten zły. Teraz uczą się że jak coś nie pasuje to trzeba olać ludzi!!!
Szacunek dla straży (2019.04.25)
@Szacunek dla straży - Sam dajesz przykład, że nauczyciele byli bezradni w wykształceniu ciebie na mądrego, umiejącego poprawnie napisać to co myśli. Przeczytaj, co napisałeś i postaw sobie jedynkę!
(2019.04.25)
Powrót do komentarzy