Wybrany wątek opinii
I bardzo dobrze, że usuwają bzdury! homofobia w Internecie to plaga. Ciekawe czy na żywo ktokolwiek z Was byłby taki odważny z wyrażeniem takich paskudnych opinii?
Do moderacji
Odpowiedz
19
14
Oczywiście że tak
Do moderacji
Odpowiedz
2
2