Wybrany wątek opinii

Patryk, jak chcą niech kupują i jagody:D, co bronisz, a nie jak kiedyś było, że takich ganialy służby i tych co truskawkami i warzywami handlowali na rynkach.
Gienek (2019.02.20)
Byli tez tacy co żarówki wymieniali ;) nikomu nie bronię handlu wręcz cieszę się ze sa jeszcze zaradni ludzie i nie czekaja az manna z nieba spadnie
Patryk12340987 (2019.02.21)
Powrót do komentarzy