Wybrany wątek opinii

Lepiej powiedz w co ty się bawisz. Wojsko gwarancją bezpieczeństwa Polski, tylko wojsko!!
(2019.02.07)
Na chrzcinach byłeś że wyzywasz od starych?Ogarnij się człowieku i zamilcz albo siedź cicho nad tym swoim komputerkiem i czytaj że zrozumieniem.Tylko nie komentuj,bo brak słów na takiego myśliciele.
Aso (2019.02.07)
Pogadaj z wojskowymi (najlepiej po alkoholu, bo wtedy są bardziej chętni do rozmowy) to Ci powiedzą jakie mamy szanse z wojskiem stacjonującym w obwodzie kaliningradzkim. Żadnych i żadne NATO tego nie zmieni (jakby co to będą chronić swoje tyłki, a nie nasze. .. ). Czemu jednostki NATO są w większości rozlokowane na zachodzie Polski ? Wiecie gdzie leży Żagań, Swiętoszów, Skwierzyna i Bolesławie ? O wojsku za czasów Antona to lepiej nie mówić, więcej szkody niż pożytku zrobił. ..
emerytLWP (2019.02.08)
Powrót do komentarzy