Wybrany wątek opinii
I z jakiej racji mam utrzymywać z moich podatków? Wiezienie to nagroda!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Raczej nie w tym przypadku. Oj już będą mieli z niego uciechę koledzy z paki :))
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
podobno są tak izolowani że nic mu koledzy z celi nie zrobią, a szkoda, mogli by mu przeorać co nieco, chociaż jak lubi taki sport to jeszcze będzie to nagroda a nie kara, a podobno to lubi
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
będzie brany na ostro? ciekawe czy z gumką czy bez
Do moderacji
Odpowiedz
0
0