Wybrany wątek opinii

Tereny zielone jak Park Dolinka są dla wszystkich, a muzea tylko dla koneserów.
poinformowany (2019.01.22)
@poinformowany - to ja jestem koneserem, bo wole muzea.
(2019.01.22)
Powrót do komentarzy