Wybrany wątek opinii

Jakby mi złote góry proponowali nie poszedłbym tam pracować. A to że ktoś się przenosi do Ol, to sorry, dla mnie to największe s......
Gosc (2019.01.02)
Bo...? Uzasadnij jakoś, byle mądrze.
Abece (2019.01.03)
Powrót do komentarzy