Wybrany wątek opinii

Przekop-po łączenie przez zalew z Bałtykiem ale co dalej szlak wodny by mogły wejść statki to głębokość ok min 3 metry a teraz 1,6 do 2 m czli następny poważny wydatek na tor wod. a port obecnie, to parking TIRÓW i jeden przejezdny mały dźwig i co dalej, PORT TO MAGAZYNOWE ZAPLECZE, DROGI DOJAZDOWE TO JEDNA ULICA. po dokonaniu przekopu morzemy tylko liczyć na na małe jednostki pływajace i turystykę jachtowa Moze się myle ale tak to wszystko widze To sa bardzo poważne inwestycje
mieszelzaw (2019.01.01)
Nie zapominaj, że gdy będzie przekop to przy pogodzie takiej jak teraz, będzie on zamulany, i będzie trzeba go czyścić i pogłębiać.
(2019.01.02)
Powrót do komentarzy