Wybrany wątek opinii

@Johny deer - W tym kraju inaczej się nieda niestety. Kto siedzi cicho jest kopany w. .. ..
(2019.01.01)
Nie siedzieć cicho a strajkować ale w nowatorski sposób, kulturalny a nie, tylko rozruby i zadymy. Na zachodzie, nie było stanu wojennego etc. nasi rządzący brali udział w tamtych wydarzeniach co nie którzy po tamtej stronie barykady, myślę, że byli by zdolni wyprowadzić wojsko i policję na ulicę, czy warto ponosić ofiary?? Jak widać nie warto. Bo po przemianach wszyscy się pomieszają u władzy o nadal to samo . . . Tylko w białych rękawiczkach.
Jasiuuu (2019.01.01)
Powrót do komentarzy