Wybrany wątek opinii
jest mi wstyd, normalnie wstyd, że urząd miasta zdarł z tej biednej kobiety 500 zł za starą maszynę do pisania, skandal
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
To ja przyjdę do twojej piwnicy, i jak zobaczę że chcesz coś sprzedać w mocno okazyjnej cenie to sobie przywłaszczę, bo przecież i tak ci nie potrzebny, nie?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@pisarz bez maszyny - Przed denominacją, dzisiaj to 5 groszy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0