Wybrany wątek opinii

Bezdomni wraz z biedotą z Łodzi hejują na prezesa. Pijak z Prosrej nie może pojąć że prezes odebrał maila od wojewody o zakazie organizacji imprezy masowej. Od tego nie odwołał się Wróblewski i Komendant P. Wojewoda boi się zamieszek i przyznaje się że nie ma policji. Bez kibiców ten mecz nie ma sensu wiec prezes OE go odwołuje. Ps. A od kolegi Łukaszka to wara wsiuny.
KolegaMaziego (2018.11.09)
Biedota z Łodzi ? Raczej biedota z Elbląga patologiczna biedota z krainy absurdu
Hah (2018.11.10)
Powrót do komentarzy