Wybrany wątek opinii
Bezdomni wraz z biedotą z Łodzi hejują na prezesa. Pijak z Prosrej nie może pojąć że prezes odebrał maila od wojewody o zakazie organizacji imprezy masowej. Od tego nie odwołał się Wróblewski i Komendant P. Wojewoda boi się zamieszek i przyznaje się że nie ma policji. Bez kibiców ten mecz nie ma sensu wiec prezes OE go odwołuje. Ps. A od kolegi Łukaszka to wara wsiuny.
Do moderacji
Odpowiedz
4
11
Biedota z Łodzi ? Raczej biedota z Elbląga patologiczna biedota z krainy absurdu
Do moderacji
Odpowiedz
1
2