Wybrany wątek opinii

:) :) :-p elbląskiej lewactwo zaraz się oburzy że ich idola się obraża hahaha
Konfitura (2018.11.09)
I o to chodzi Garb cykl .
Zbyszek 1 (2018.11.10)
Powrót do komentarzy