Wybrany wątek opinii

Żenujący artykul elbląskiej policji. Naprawde z takiego nic nie znaczacego zdarzenia zrobic powiastke. Szacun.
MEme (2018.10.25)
Jestem córka tego Pana co jest wlascicielem tego samochodu dla Ciebie to jest moze NIC dla mojego taty całe życie. Policji gratuluje i bardzo bardzo dziekuje !!!!
Marta Puszcz (2018.10.25)
Powrót do komentarzy