Wybrany wątek opinii
Żenujący artykul elbląskiej policji. Naprawde z takiego nic nie znaczacego zdarzenia zrobic powiastke. Szacun.
Do moderacji
Odpowiedz
9
38
Jestem córka tego Pana co jest wlascicielem tego samochodu dla Ciebie to jest moze NIC dla mojego taty całe życie. Policji gratuluje i bardzo bardzo dziekuje !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
31
1