Wybrany wątek opinii

Ja gdybym miał taką pijacką mendę w rodzinie wywalił bym, nie przyznawał się tak jak do pedofila, zboczeńca czy k. .wy
PijackaMenda (2018.08.20)
Powrót do komentarzy