Wybrany wątek opinii
nie tylko na Wiślickiej ale skoro nie ma kontroli to co będą sobie żałować?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Też prowda jak mawiał Janosik !!! Reforma Policji aż się prosi, sama zmiana komendanta kompletnie nic nie dała a wręcz przeciwnie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0