Wybrany wątek opinii
Ja już nie chodzę do puki nie awansuja do 1 ligi a czemu nie awansuja bo ksiądz powołał drugą olimpie do 4 ligi i teraz trzeba jeszcze zapłacić co najmniej po 1500 zl zawodnikom i trenerowi i dlatego osłabił pierwszą drużynę chce kasę ciągnąć z pro junior z dwóch drużyn bo tylko kasa się dla niego liczy. W d..ma kibiców i ZKS Olimpię Elbląg. pozdrawiam kibiców
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@KOPER - Nadszedł czas aby Romanowicz powiedział mu: KOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDŹ. Jeśli tak się nie stanie to pora taczkę pod klubem zaparkować.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0