Wybrany wątek opinii

Mecz przegrywamy a Guminiak uśmiechnięty i zadowolony na trybunie
(2018.08.12)
Bo on był pewny że to my wygraliśmy. Taki fachman z niego.
(2018.08.12)
Powrót do komentarzy