Wybrany wątek opinii
Mecz przegrywamy a Guminiak uśmiechnięty i zadowolony na trybunie
Do moderacji
Odpowiedz
31
0
Bo on był pewny że to my wygraliśmy. Taki fachman z niego.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0