Wybrany wątek opinii
@majstora - No fakt bilety droższe niż na ekstraklasie w Gdańsku są
Do moderacji
Odpowiedz
19
3
To jedź do Gdańska na lechijke bananie. Nie zapomnij zaparkować kilometr od stadionu.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3