Wybrany wątek opinii

@majstora - No fakt bilety droższe niż na ekstraklasie w Gdańsku są
(2018.08.12)
To jedź do Gdańska na lechijke bananie. Nie zapomnij zaparkować kilometr od stadionu.
(2018.08.12)
Powrót do komentarzy