Wybrany wątek opinii
Fajne proporcje: 27 oficerów, 78 podoficerów, 40 szeregowych. A jakby co to do walki jedynie szeregowi. .. a oficerowie do bunkra;) Pytanie czy kapelana i kucharzy też zabrali;)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Anonimek1 - Oficerowie do bunkra czy może do Katynia?;
Do moderacji
Odpowiedz
0
1