Wybrany wątek opinii
Na specjalną prośbę ? A godzina 14.30 też na specjalną prośbę ? Dla emerytek ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
ja byłam w pt na 14.30 i nie odbył si? seans bo byłam jedyna.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0