Wybrany wątek opinii

Na specjalną prośbę ? A godzina 14.30 też na specjalną prośbę ? Dla emerytek ?
??? (2018.06.14)
ja byłam w pt na 14.30 i nie odbył si? seans bo byłam jedyna.
rdr (2018.06.16)
Powrót do komentarzy